Skip to content

Tani styrodur tylko u nas!

Luty 19, 2013

STYRISOL jako jeden z najczęściej kupowanych produktów izolacyjnych jest u nas w najniższej cenie. Przy zakupie ogromnej ilości styroduru mogą Państwo liczyć na obniżkę i korzystną cenę. Zachęcamy do kupienia tego materiału gdyż ma on bardzo nietuzinkowe właściwości izolacyjne, i świetnie nadaje się do izolacji stropów fundamentów, czy ścian piwnic. Styrodur jest bowiem produktem bardzo odpornym na uszkodzenia.

Polistyren jest jednym z tych właśnie produktów na które możemy zaproponować rewelazyjnie korzystną cenę. Styrodur jest nieodłącznym materiałem przy budowie fundamentów, ponieważ izolacja naszego budynku musi spełniać wiele wymagań i być funkcjonalna przez kilkanaście lat. Inwestując w mieszkanie, warto zatem dobrze zastanowić się nad sposobem izolacji jaki wybierzemy, byśmy kiedyś mogli zaoszczędzić na energii cieplnej zimą, a latem mieć przyjemny klimat w pomieszczeniach.

styrodur ursaStyrodur od kilka lat zyskuje coraz większe grono swoich fanów, którzy do tej pory stosowali przeważnie styropian. Styrodur BASF jest materiałem dużo twardszym i dużo mniej nasiąkliwym niż powszechnie znany styropian. Polistyren ekstrudowanya całościowa nazwa to polistyren ekstrudowany ma dużo dłuższy i bardziej wzbogacony proces produkowania co daję mu właśnie wyżej wymienione cechy, dużo większej wytrzymałości, twardości, odporności na wilgoć i wodę.

Polistyren ekstrudowany jest trochę droższy od pospolitego styropianu, który cały czas przodował w materiałach ociepleniowych i izolacyjnych budynków, ale jego trwałość i właściwości są nieporównywalnie lepsze i jest to dużo korzystniejsza inwestycja w izolację. Styrodur i jego główny producent firma BASF przykładają ogromną wagę do jakości swojego produktu, stąd można być pewnym zakupu tego właśnie surowca.Zapraszamy do zakupu polistyrenu w naszym składzie gdzie nasi doradcy zaproponują dla Państwa najlepsze ceny na wybrane materiały.

Styrodur przeważnie dzięki tej właśnie właściwości szybko otrzymał przychylność Klientów i został częściej wybierany niż styropian. Zapraszamy do szczegółowego podyskutowaniu z naszym doradcą o tym produkcie i dowiedzenia się jeszcze więcej na temat izolacji domów i jej funkcji. Z pośród obecnie dostępnych na rynku materiałów izolacyjnych do budynków, są trzy materiały używane i wybierane przez naszych Klientów najczęściej.

Reklamy

From → Ubezpieczenia

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: